< Poprzedni produkt

Mezator BRT 1

Następny produkt >

Mezator BRT

Mezator BRT jest urządzeniem służącym do terapii biorezonansowej. Wykorzystuje ono fale elektromagnetyczne, które pomagają zregenerować ciało od wewnątrz, a także wspomagają naturalne procesy samoregulacji, osłabione w wyniku różnych chorób. BRT okaże się pomocny w przypadku takich dolegliwości jak bezsenność, trądzik, nadciśnienie, bóle głowy różnego pochodzenia, czy też astygmatyzm i krótkowzroczność. Gwarantuje szybką oraz dokładną terapię.
Zestaw zawiera: urządzenie Mezator BRT, kabel USB, ładowarkę, instrukcję obsługi w języku polskim, angielskim, niemieckim.

Brak w magazynie

Mezator BRT

Mezator BRT to urządzenie, które służy do terapii biorezonansowej. Używa ono fal elektromagnetycznych pomagających zregenerować ciało od wewnątrz, a także wspomagających naturalne procesy samoregulacji zniszczone przez choroby.
Zestaw zawiera: urządzenie Mezator BRT, kabel USB, ładowarkę, instrukcję obsługi w języku polskim, angielskim, niemieckim.
7100.00 
Mezator BRT 2
Mezator BRT 3
Mezator BRT 4

Terapia BRT wykorzystuje wahania elektromagnetyczne rezonujące z ustrojem ludzkiego organizmu. Urządzenie jest generatorem, promiennikiem modułowego pola elektromagnetycznego o wysokiej częstotliwości i niskim natężeniu, które jest nośnikiem częstotliwości. To najwyższej jakości produkt dla profesjonalistów, którzy chcą oferować swoim Pacjentom rozwiązania z zakresu biomedycyny informacyjnej.

Stosowanie terapii BRT pozwala na przywrócenie naturalnej zdolności organizmu do samoregulacji. Jej efekty są obserwowane już na poziomie komórkowym, a także na poziomie tkanek, organów, układów i całego ciała. Wymienione poziomy zostały szczegółowo scharakteryzowane, co umożliwia użycie wobec nich różnych częstotliwości parametrów fal. Maksymalnie precyzyjne dopasowanie zapewnia najbardziej efektywną terapię dla Pacjenta.Więcej informacji o biorezonansie znajduje się tutaj.

Urządzenie pomoże
w przypadku:
Allergii

Zapalenia migdałów

Artretyzmu

Bezsenności

Astmy

Zapalenia oskrzeli

Żylaków

Gastritis

Nadciśnienia

Bólów głowy
różnego pochodzenia

Wysokiej gorączki

Zaburzeń tarczycy

Kamieni nerkowych

Trądziku

Cukrzycy

Bolesnego miesiączkowania

Menopauzy

Kamieni żółciowych

Zapalenia jelita grubego

Astygmatyzmu

Krótkowzroczności

Obrzęku serca

Jaskry

Grypy

Bólów pleców

Zatrucia pokarkowego

Powyżej zostały wymienione tylko niektóre z 3123 programów BRT. Aby pobrać kompletną listę programów
i częstotliwości, kliknij tutaj.
Terapia BRT wykorzystuje wahania elektromagnetyczne rezonujące z ustrojem ludzkiego organizmu. Urządzenie jest generatorem, promiennikiem modułowego pola elektromagnetycznego o wysokiej częstotliwości i niskim natężeniu, które jest nośnikiem częstotliwości. Stosowanie terapii BRT pozwala na przywrócenie naturalnej zdolności organizmu do samoregulacji. ej efekty są obserwowane już na poziomie komórkowym, a także na poziomie tkanek, organów, układów i całego ciała. Wymienione poziomy zostały szczegółowo scharakteryzowane, co umożliwia użycie wobec nich różnych częstotliwości parametrów fal. Maksymalnie precyzyjne dopasowanie zapewnia najbardziej efektywną terapię na wybranym poziomie.

The divice will diagnose

Allegrii

Zapalenia migdałów

Artretyzmu

Bezsenności

Astmy

Zapalenia oskrzeli

Trądziku

Cukrzycy

Bolesnego miesiączkowania

Menopauzy

Kamieni żółciowych

Zapalenia jelita grubego

Astygmatyzmu

Krótkowzroczności

Obrzęku serca

Jaskry

Grypy

Bólów pleców

Zatrucia pokarkowego

Mezator BRT 5

Jak wygląda terapia?

Terapia z wykorzystaniem urządzenia BRT jest niezwykle komfortowa, precyzyjna i bezpieczna. Za pomocą terapii BRT tłumione jest patologiczne spektrum częstotliwości wahań, a jednocześnie przywracane i wzmacniane są fizjologiczne zakresy częstotliwości wahań. Wspomagana jest również względna synchronizacja różnych procesów falowych, która tworzy homeostazę organizmów fizjologicznych.

Terapia jest bezkontaktowa – odbywa się za pomocą pola elektromagnetycznego o wysokiej częstotliwości modulowanego częstotliwościami terapeutycznymi. Terapię przeprowadzaną urządzeniem Mezator BRT można z powodzeniem łączyć z działaniem każdego typu medycyny, na przykład klasyczną medycyną konwencjonalną, farmakoterapią, fizjoterapią, homeopatią.

Tym samym, BRT świetnie sprawdzi się m.in. w codziennej pracy neuropatów, dietetyków, homeopatów, czy też diagnostyków. Dzięki niewielkiej wadze, urządzenie można zabrać w dowolne miejsce i przeprowadzić dokładne badanie np. w domu Pacjenta.

Jak wygląda terapia?
Za pomocą terapii BRT tłumione jest patologiczne spektrum częstotliwości wahań, a jednocześnie przywracane i wzmacniane są fizjologiczne zakresy częstotliwości wahań. Wspomagana jest również względna synchronizacja różnych procesów falowych, która tworzy homeostazę organizmów fizjologicznych.

Terapia jest bezkontaktowa – odbywa się za pomocą pola elektromagnetycznego o wysokiej częstotliwości modulowanego częstotliwościami terapeutycznymi.

Funkcje BRT
Mezator BRT poprawia funkcje organizmu za pomocą harmonijnej transformacji rezonujących wahań elektromagnetycznych
Mezator BRT 6
Mezator BRT 7
Działa efektywnie i precyzyjnie – na uwagę zasługuje wbudowany moduł WiFi umożliwiający dostęp do internetu, a także opcja tworzenia profili dla indywidualnych użytkowników, by ułatwić korzystanie z urządzenia przez kilka osób.
Specyfikacja
produktu
Wymiary
8,5 x 14,5 x 1 cm
Gwarancja
24 miesiące
Materiały konstrukcyjne
plastik
Programy
3123 różne programy
Specyfikacja techniczna
8 GB wbudowanej pamięci, 2 rdzenie 1,5 GHz
Język instrukcji obsługi i oprogramowania
polski, angielski i niemiecki
Certyfikaty
Mezator BRT posiada dwa certyfikaty: Certyfikat Zgodności CE oraz Deklarację Zgodności UE, które są poświadczeniem bezpieczeństwa oraz wysokiej jakości produktu.
Mezator BRT 8
Mezator BRT 9

BRT functions

Poprawa funkcji organizmu za pomocą harmonijnej transformacji rezonujących wahań elektromagnetycznych

Efektywne działanie połączone z nowoczesnym wyglądem

Wbudowany moduł WiFi umożliwiający dostęp do internetu

Opcja tworzenia profili dla indywidualnych użytkowników, by ułatwić korzystanie z urządzenia przez kilka osób

Certyfikaty
Mezator BRT posiada 2 certyfiakty: Certyfikat Zgodności CE oraz Deklarację Zdogności UE.
Mezator BRT 8
Mezator BRT 9
Kalkulacja
kosztów

7 100 zł

cena urządzenia BRT

Pełny zwrot kosztów po:

9

dniach roboczych
przy 4 pacjentach dziennie

70 zł

dzienny przychód
z jednego pacjenta

36

sesjach
diagnostycznych

Kalkulacja kosztów

7 100 zł

cena urządzenia BRT

70 zł

dzienny przychód
z jednego pacjenta

Full price refund after:

9

dniach roboczych
przy 4 pacjentach dziennie

36

sesjach
diagnostycznych

Czy to urządzenie
jest dla mnie
odpowiednie?
Nie musisz posiadać wcześniejszego doświadczenia, a także odpowiedniej wiedzy, aby przeprowadzać terapię z wykorzystaniem BRT. To zaawansowane urządzenie może stać się częścią oferty gabinetów dietetyków, neuropatów, czy też homeopatów oraz wszystkich innych osób, chcących poszerzyć ofertę o badanie/terapie z wykorzystaniem urządzeń Mezator. Urządzenie BRT to najlepsza inwestycja w Twój biznes.

Dzięki dożywotnim, darmowym aktualizacjom oprogramowania oraz wspierającym aplikacjom, użytkowanie Mezator BRT będzie wygodne oraz efektywne.

Masz więcej pytań? Zadaj je nam wypełniając ankietę.

Urządzenia w rozumieniu Ustawy z Dnia 20 Maja 2010 r. o Wyrobach Medycznych DZ.U.NR.107 Poz. 679 A z późniejszymi zmianami nie są urządzeniami medycznymi. Urządzenia te są urządzeniami analityczno-pomiarowymi i mogą być używane na własną odpowiedzialność obsługującego, a Dystrybutor i Producenci nie ponoszą odpowiedzialności za efekty testów i terapii. Test urządzeniem nie zastępuje badania lekarskiego. Zawsze kontaktuj się ze swoim lekarzem.
Czy to urządzenie jest dla mnie?
Mezator BRT jest przeznaczony dla każdego. By właściwie przeprowadzać terapię za jego pomocą nie trzeba posiadać specjalistycznej wiedzy.

Nadal się wahasz? Wypełnij naszą ankietę, dzięki której pomożemy Ci wybrać urządzenie najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom.