O nas

Misja i wizja

Nasza misja jest prosta: chcemy, by ludzie żyli w zdrowiu i aby byli bardziej świadomi swojego zdrowia dzięki najnowszym, unikalnym metodom diagnostycznym. Jest to możliwe dzięki wykrywaniu możliwych problemów zdrowotnych, zanim pojawią się pierwsze objawy.

Widzimy ogromny potencjał w obszarach, gdzie inni go nie dostrzegają. Wierzymy, że połączenie propagowanej przez nas technologii oraz medycyny alternatywnej potrafi zapewnić szczegółową, trafną diagnozę oraz długotrwałe zdrowie.
Właśnie dlatego dajemy szansę na używanie nowoczesnych urządzeń diagnostycznych i terapeutycznych nie tylko w Europie, ale na całym świecie. Ty również możesz dołączyć do grona osób, które wykorzystują na co dzień najnowsze osiągnięcia w zakresie biomedycyny informacyjnej.

Historia

 1. 2015

  Spółka MADECT LTD rozpoczęła działalność 13.05.2015
  w Londynie, z początkowym celem sprzedaży urządzeń do diagnostyki/terapii organizmu.

 2. 2016

  We wrześniu 2016 roku, widząc potencjał w sprzedaży, zarejestrowano markę Mezator w EUIPO. Pod koniec roku 2016 zostały wprowadzone pierwsze urządzenia pod własną marką do dystrybucji.

 3. 2017

  MADECT LTD jest spółką operującą na rynku medtech/healthcare mającą realną szansę utworzyć pierwszą globalną markę urządzeń do diagnostyki organizmu działającej na styku medycyny alternatywnej i akademickiej. W pełni komplementarną działalnością do głównego biznesu są naturalne suplementy diety
  wprowadzone do sprzedaży pod własną marką healthprotector pod koniec 2017 roku.

 4. 2020

  Powstaje pierwszy na świecie system do zarządzania placówką diagnostyczną wzbogacony o funkcje automatyzacji działań marketingowych o nazwie Mezator +. System umożliwia zdalny przesył wyników z modeli Mezator M1 i Mezator Quantum do chmury gdzie placówka diagnostyczna jak i pacjent mogą w ciągu kilkudziesięciu sekund zapoznać się z wynikami przeprowadzonego testu diagnostycznego.Co więcej placówka zyskuje system do całościowego zarządzania działaniami marketingowymi

Misja i wizja

Cel naszej misji jest prosty: chcemy, by ludzie żyli w zdrowiu i aby byli bardziej świadomi swojego zdrowia dzięki najnowszym, unikalnym metodom diagnostycznym. Wykrywamy możliwe problemy zdrowotne zanim pojawią się pierwsze objawy.

Widzimy ogromny potencjał w obszarach, gdzie inni go nie dostrzegają. Wierzymy, że połączenie propagowanej przez nas technologii oraz medycyny alternatywnej potrafi zapewnić szczegółową diagnozę oraz długotrwałe zdrowie.

Chcemy dać szansę na używanie nowoczesnych urządzeń diagnostycznych i terapeutycznych nie tylko w Europie, ale na całym świecie.

Historia

 1. 2015

  Spółka MADECT LTD rozpoczęła działalność 13.05.2015
  w Londynie, z początkowym celem sprzedaży urządzeń do diagnostyki/terapii organizmu.

 2. 2016

  We wrześniu 2016 roku widząc potencjał w sprzedaży, zarejestrowano markę Mezator w EUIPO i pod koniec roku 2016 zostały wprowadzone pierwsze urządzenia pod własną
  marką do dystrybucji.

 3. 2017

  MADECT LTD jest wyjątkową spółką operującą na rynku medtech/healthcare mającą realną szansę utworzyć pierwszą globalną markę urządzeń do diagnostyki organizmu działającej na styku medycyny alternatywnej
  i akademickiej. W pełni komplementarną działalnością do głównego biznesu są naturalne suplementy diety
  wprowadzone do sprzedaży pod własną marką
  healthprotector pod koniec 2017 roku.

 4. 2020

  Planowany debiut na giełdzie.